Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na koniec kampanii wyborczej w Kraśniku. Przyjechała policja [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2018 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Dlaczego Choma rządził w 5 firmach i w żadnej miejsca nie zagrzał? Niech każdy sobie na to pytanie sam odpowie,bo raczej jak ktoś dobrym kierownikiem , albo włodarzem jest, to się go nie wyrzuca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mulawa był wtedy na urlopie, przecież sprawuje funkcję złotych ust w azotach pulawskich. Pewnie oddalił się z miejsca pracy by wspomóc ziomków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu widać jak na dłoni ! Kto jest sekta pislam ! Banda nieuków, nieudaczników ziejących nienawiścią kłamstwem,i obłudą !Ta dzicz niczego więcej nie potrafi oprócz zła ! I my kraśniczanie mamy na taką bandę głosować ! Dla mnie to dyshonor by na dzika zidiociałego głosować ! a dodam z Dyzmy to banda bolszewickiej chołoty, zidiociali pod wrażeniem I-go bolszewika rp tow. kaczora i niszczą Polskę, dorobek Polaków i opinię w świecie ! polecam poniżej z Dyzmy !!! Polecam mowę Hrabiego Żorża na końcu "Kariery Nikodema Dyzmy", to powinna być lektura obowiązkowa w Polsce już od 1 klasy podstawówki..."Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... [...] Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze z egzekytywy najechali Kraśnik. Słuchojta ciemniaki, mota głosować na Chomę. Tak jarosław powiedzioł. Teraz k...a my rządzimy. Chłopoki ze Stalowej, prawie 2 tuzimy ich było, najechali, poroznosili bibułę. W piątek akcję sie powtórzy, głąby muszą zrozumieć, przechwycimy znowu Kraśnik,. Wszystko po bożemu, w imię sprawiedliwości, jedności. A JA MUM NADZIEJĘ, ŻE PONIEDZIOŁEK BĘDZIE SMUTNY DLA MOGĄCYCH WSZYSTKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU NORMALNEMU CHCIAŁOBY SIĘ PISAĆ TAKI DŁUGI ELABORAT?
Komuś, kto ma coś do powiedzenia? Komuś wykształconemu i myślącemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jako radni województwa lubelskiego, z partii która wygrała wybory do sejmiku nie wyobrażamy sobie współpracy z panem Wojciechem Wilkiem" Zostali Panowie wybrani tak samo demokratycznie, jak demokratycznie wybrany zostanie burmistrz Kraśnika. Macie zasrany obowiązek pracować z tym, kogo wybiorą mieszkańcy. Nie zawłaszczycie całej Polski, a wierzę, że nawet zaślepieni wstawaniem z kolan Polacy wreszcie przejrzą na oczy, zwłaszcza, gdy Unia nam przykręci kurek z kasą, albo wy (celowo z małej litery) zaczniecie Polskę z Unii wyprowadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS rządzi krajem od trzech lat. Niech pokażą jakąkolwiek choćby rozpoczętą inwestycję z tych, które tak hucznie zapowiadają. Bo póki co na zapowiedziach się kończy. Potrafią otwierać inwestycje rozpoczęte za czasów PO, finansowane jeszcze wówczas zawartymi umowami. Obiecują, ale niczego tak naprawdę nie realizują. Z czynów ich rozliczajmy, nie z obietnic. Mają swój Sejm, swój Senat, swojego Prezydenta, a realnie niczego nie zrobili. Wszystko, co przez ostatnie trzy lata zostało oddane do użytku, to jeszcze poplatformerskie inwestycje. Nie jestem i nie byłem fanem PO, ale przy PiSie to naprawdę mózgowcy i ludzie z osiągnięciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę aby Pan Jarosław, Pan Mirosław wytłumaczyli dlaczego razem z Panem Piotrem kiedyś razem startowali, bawili się, pili wódkę, itd.... Panie Mulawa jak Pan mówisz że nie będziecie współpracować z WWilkiem to dla mnie jesteście nikim , w *** macie mieszkańców Kraśnika, a chcecie tylko stołków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem to ludzie Chiny zalepiali plakaty innej kandydatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitrek bylo jeszcze stabilizator na szyje zalozyc i zap.... na SOR:) Czekam na film z tego "potracenia" miej jaja i udostepnij!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem to ludzie Chiny zalepiali plakaty innej kandydatki
 A ja slyszalem jak podobno to jedna z pan z nowej rady miejskiej zaklejala plakaty Chomy o 23.55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy te wypociny przybysza z Biłgoraja ciemny lud kupi ??? na czyje zlecenie działa ten człowiek - niech ujawni swojego mentora !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygra Wilk to Maj z Kosem i cała banda ZSLu i PSLu będą mieli gdzie swoje dupy wsadzić. Głosujcie na tych złodziei. Utworzyli koalicję aby nie przegrać z kretesem a Kraśnickie debile w to idą jak w Czubinskiego. Debile!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawę nazwać ćwierćinteligentem to wielki komplement. Mam dużo sympatii do Pana Prezesa Kaczyńskiego ale Mulawa to zwykły bolszewik i kawał drania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie gnidy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci panowie robią to co winni robić prawdziwi obywatele czyli mówić prawdę a prawda jest taka że Wilk listonosz aferzysty Czubińskiego nie ma skrupułów i pod szyldem Rozwoju a nie PO pcha się do koryta bez żadnej żenady że z aferzystą Czubińskim robił różne dziwne rzeczy i myśli że kraśniczanie o tym zapomnieli a jak zapomnieli to trzeba im przypomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego negatywne komentarze są w innym kolorze? Pan WW jest z PO :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie znasz Wojtka i nie wiesz że jest dobrym człowiekiem i na pewno nie będzie tak jak piszesz. Tylko Wojtek może skończyć z tym dzieleniem na dobrych i złych. Jestem tego pewien, że tylko On jest w stanie tego dokonać. To nie Stawiarski załatwił rządowe pieniądze m.innymi na halę przy SP 2 i Sp 3 i na inne inwestycje, którymi szczyci się Stawiarski, tylko Wojtek. Gdyby nie Wojtek nie dostaliby grosza. Wojtek pomógł wielu ludziom chociaż o to nie prosili i On o tym nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jeszcze w Kraśniku ludzie uczciwi i myślący /mówię o Mieszkancu/ którzy potrafią obiektywnie ocenić człowieka. Normalnnym ludziom chce się pisać, a nienormalni obrażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZIĘLI KOMUCHÓW, ZŁODZIEI I ZWYKŁYCH CHAMÓW, UMYLI, PRZEBRALI W GARNITURY I NAZWALI TO PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...